Pokoje

Home / Pokoje

Motel Pinus to doskonałe miejsce noclegowe po długiej podróży jak i znakomita baza noclegowa dla osób zwiedzających urokliwe zakątki Polesia Lubelskiego – uważanego za krainę torfowisk i jezior, a także za region styku kultury Zachodu i Wschodu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 25 miejsc noclegowych w pokojach: jedno-, dwu-, trzyosobowych. Motel zapewnia wysoki komfort i udogodnienia. Wszystkie pokoje w naszym motelu spełniają wysokie standardy. Wyposażone są w: łazienkę, klimatyzację, TV satelitarną, telefon oraz dostęp do internetu. Krótko mówiąc wyposażenie, które powinien mieć każdy nowoczesny hotel. To wszystko sprawia, że noclegi w Lublinie będą dla Państwa przyjemne. Po odbytym noclegu w sali restauracyjnej będzie czekać dla Państwa śniadanie podane z gorącą herbata i parzoną kawą.

Ceny pokoi:
I-piętro – pokoje Standard Plus
1-osobowy
2-osobowy
3-osobowy
140 zł
180 zł
260 zł
II-piętro – pokoje Standard
1-osobowy
2-osobowy
3-osobowy
110 zł
150 zł
200 zł

Podane ceny zawierają podatek VAT. W cenę pokoju wliczone są również śniadanie i budzenie. Śniadania w naszym motelu serwowane są w godzinach uzgadnianych indywidualnie z klientem.

Posiadamy duży parking dla samochodów osobowych i ciężarowych. Do motelu dobudowany jest pawilon stacji paliw. Mogą Państwo wypocząć, zjeść domowy obiad, zrobić zakupy, zatankować auto i ruszyć w dalszą drogę.

Profesjonalna obsługa i niezwykła atmosfera naszego Motelu sprawi, że poczują sie Państwo jak we własnym domu. My natomiast zawsze zapraszamy ponownie.