Restauracja

Home / Restauracja

Gustownie urządzona sala restauracyjna z kominkiem tworzy niepowtarzalny, miły klimat i przyjazną atmosferę. Z samej restauracji i jej tarasu rozlega się widok na przepiękny ogród.

Eventy i imprezy okolicznościowe

Nasza restauracja to doskonałe miejsce na lunch biznesowy, obiady rodzinne jak również eventy i inne spotkania towarzyskie. Poszczycić się możemy zarówno tradycyjnymi posiłkami z babcinej kuchni jak również wykwintnymi daniami serwowanymi w ekskluzywnych restauracjach. To wszystko robimy dla miłośników dobrego smaku. Każdego dnia serwujemy danie dnia niezwiazane z menu restauracyjnym, w promocyjnej cenie. Gwarantujemy, że dania serwowane w naszym lokalu zawsze są naturalne i świeże. Nasi doświadczeni kucharze staną na wysokości zadania, aby każdy posiłek przygotowany dla Państwa emanował pełnią smaku i był niezapomniany.

Dysponujemy również menu specjalnie opracowanym na eventy oraz imprezy okolicznościowe. Znajdziecie w nim Państwo tradycyjne polskie potrawy, jak również dania kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej i orientalnej. Zestawienie potraw na każde przyjęcie jest indywidualne i niepowtarzalne. Wszystko dla Państwa zadowolenia.

Dołożymy wszelkich starań aby każda impreza okolicznosciowa czy event kojarzyła się nie tylko z dobrą zabawą, radością wspomnianych chwil z bliskimi ale co dla nas niezwykle ważne z doskonałą oprawą kulinarną.

ZAPRASZAMY NA OBIADY